Poznaj Grajfkę!

Nasza babcia była naszą pierwszą mistrzynią smaku, a jej przepis pozostaje naszą tajemnicą i inspiracją. Jest to nasz sposób na to, by każdy łyk syropu przypominał Ci o domu i o tym, jak wyjątkowy jest smak miłości, której nikt nie potrafi tak podać jak ona. Dlatego każdy nasz syrop to nie tylko produkt, to nasze serce i dusza w każdej butelce. Jej niepowtarzalny przepis stał się fundamentem naszej działalności.

Nasza przygoda z wytwarzaniem syropów rozpoczęła się w małym domowym laboratorium, gdzie eksperymentowaliśmy z różnymi smakami i recepturami. Przy wsparciu bliskich oraz pozytywnych opiniach od przyjaciół i rodziny, zdecydowaliśmy się podzielić naszymi smakowymi odkryciami z resztą świata. Tak narodziła się Manufaktura Grajfka.

W naszej rodzinie, zawsze ceniliśmy autentyczny smak natury. Wierzymy, że prawdziwa przyjemność z jedzenia i picia tkwi w naturalnych składnikach, dlatego postanowiliśmy podzielić się tą pasją z innymi.

Nasze korzenie sięgają śląskiej ziemi, a słowo “Grajfka” to nasza deklaracja talentu, którą przekładamy na smak i jakość naszych produktów. Każda butelka syropu to historia, którą chcemy Ci przekazać.

Jesteśmy dumni z naszego certyfikatu rolnictwa ekologicznego, który świadczy o naszym zobowiązaniu do jakości naszych produktów.